Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. apríla 2013

Veľkolepá súťaž Maximum Bikini Slovakia sa začínaVeľkolepá šou Maximum Bikini prichádza na Slovensko. Dnes o 15:00 sa v priestoroch Palace Games Club uskutoční historicky prvý kasting Maximum Bikini Slovakia pod záštitou medzinárodnej spoločnosti ...Zdieľať
bez nazvu BRATISLAVA 19. apríla (WBN/PR) - Veľkolepá šou Maximum Bikini prichádza na Slovensko. Dnes o 15:00 sa v priestoroch Palace Games Club uskutoční historicky prvý kasting Maximum Bikini Slovakia pod záštitou medzinárodnej spoločnosti zaoberajúcou sa extrémnymi luxusnými podujatiami, ktoré tvoria Maximum Bikini Party doma i v zahraničí pod záštitou Maximum Bikini International.


Kasting začína o 15:00 v Palace Games Club, Trnavské Mýto v Bratislave, kde spomedzi najkrajších dievčat zo Slovenska vo veku 18+, práve 12 najkrajších semifinalistiek postupuje do galavečera priamo v Palace Games Club a budú bojovať o post: Tvár Maximum Bikini Slovakia of the month.

Tvár Maximum Bikini Slovakia získa ročný pracovný kontrakt Maximum Bikini International v hodnote 3000 EUR. Stane sa tvárou mesiaca Maximum Bikini Slovakia a má možnosť bojovať o post Maximum Bikini Slovakia of the year.

Ďalšie informácie o akcii nájdete na: https://www.facebook.com/maximumbikinislovakia

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
FBI zverejnila zábery podozrivých, vyvolalo to rozruch
<< predchádzajúci článok
Japonsko zasiahlo silné zemetrasenie, ničivé vlny nehrozili

Veľkolepá súťaž Maximum Bikini Slovakia sa začína - diskusné fórum čitateľov