14. decembra 2012

Basketbalisti New Yorku Knicks sa vo štvrtkovom zápase NBA vôbec nemaznali s Los Angeles Lakers. Domáci fanúšikovia v Madison Square Garden sa mohli radovať, pretože ich ...

carmelo anthony BRATISLAVA 14. decembra (WEBNOVINY) - Basketbalisti New Yorku Knicks sa vo štvrtkovom zápase NBA vôbec nemaznali s Los Angeles Lakers.

Domáci fanúšikovia v Madison Square Garden sa mohli radovať, pretože ich "miláčikovia" súpera porazili 116:107. V tomto stretnutí to bol aj súboj dvoch hviezd, Kobeho Bryanta a Carmela Anthonyho.

Kobe Bryant odohral takmer celý zápas, na palubovke strávil viac ako 44 minút a bol s 31 bodmi najlepším hráčom svojho tímu. Na svoje konto si pripísal aj desať doskokov a osem asistencií. Carmelo Anthony dal iba o jeden bod menej, no stihol to za kratší čas, pretože v tretej štvrtine musel po faule od Dwighta Howarda pre zranenie nútene zo zápasu odstúpiť.

Do tohto momentu však stihol predviesť aj dva krásne smeče, ktoré zodvihli fanúšikov zo sedadiel a umiestnili sa aj v rebríčku najlepších akcií z dnešnej noci.

Všetky výsledky zo štvrtkových zápasov NBA si môžete pozrieť TU.