Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Knižné novinky

17. februára 2022

Video: Exkluzívnu knihu Sen menom láska pokrstili známe tváre šoubiznisuZnáme tváre uviedli do života nádhernú publikáciu Sen menom láska z edície Luxusná knižnica.Zdieľať
Video: Exkluzívnu knihu Sen menom láska pokrstili známe tváre šoubiznisu

Významný slovenský básnik Kamil Peteraj a talentovaný výtvarník Martin Augustín spoločne pripravili nezabudnuteľný vizuálny zážitok venovaný oslave lásky a ženskosti. Knihu do života uviedla speváčka Lucie Vondráčková, ktorá zároveň zaspievala pieseň s textom od Kamila Peteraja.

Tri básne zo zbierky Sen menom láska predniesol herec Slovenského národného divadla František Kovár. Knihu graficky spracovala renomovaná dizajnérka Barbara Baloghová.

Pozrite si reportáž z krstu:

 

 

Sen menom láska, to je 264 strán nádherných básní Kamila Peteraja a fascinujúcich ilustrácií Martina Augustína v unikátnom spracovaní, kde ilustrácia prechádza potlačou celej knihy...

Prvýkrát exkluzívne na Slovensku je obálka tak unikátne spracovaná. Ilustrácia Martina Augustína prechádza okolo celej knihy, čím vytvára nekončiaci obraz.
Špeciálnu oriezku knihy realizovala kníhviazačská dielňa Richarda Mayera v Esslingene.

Kúpiť Sen menom láska sa dá kúpiť len cez internet a vydanie je limitované na 500 kusov. Vychádza vo vydavateľstve Ikar.  

Sen menom láska

Milan Buno, knižný publicista


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Cenu za najlepší film na Berlinale získala španielska dráma Alcarrás
<< predchádzajúci článok
Vedci z Košíc vyvinuli nový biomateriál, kvalitou má blízko ku kosti