Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

06. augusta 2019

Video: Lietadlo s manažmentom speváčky Pink začalo počas pristávania horieťV Dánsku začalo počas pristávania na letisku v meste Aarhus horieť malé lietadlo, v ktorom sa viezol manažment americkej speváčky Pink. Nikomu sa nič nestalo. Dánska polícia v utorok potvrdila, že ...Zdieľať
pink 1 676x381 6.8.2019 (Webnoviny.sk) - V Dánsku začalo počas pristávania na letisku v meste Aarhus horieť malé lietadlo, v ktorom sa viezol manažment americkej speváčky Pink. Nikomu sa nič nestalo.


Dánska polícia v utorok potvrdila, že prípad sa stal v pondelok v noci. Tamojšie médiá uviedli, že interpretka v pondelok večer vystúpila v nórskom Osle a nenachádzala sa na palube stroja.

V súkromnom lietadle bolo v tom čase desať osôb, z toho sedem pasažierov, a to konkrétne štyria Američania, dvaja Austrálčania a Brit.

Polícia potvrdila, že cestovali z Osla, no samotnú Pink v správe nespomenuli a prípad v dôsledku začatého vyšetrovania bližšie nekomentovali.
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Lietadlo s manažmentom speváčky Pink začalo počas pristávania horieť © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
TO NIKTO NEČAKAL: Levica v zoo v Lipsku zožrala svoje mláďatá
<< predchádzajúci článok
Zomrela laureátka Nobelovej ceny za literatúru Toni Morrisonová

Video: Lietadlo s manažmentom speváčky Pink začalo počas pristávania horieť - diskusné fórum čitateľov