17. apríla 2012

Avangard Omsk je po utorku bližšie k majstrovskému titulu v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL). V treťom finálovom stretnutí totiž uspel v ruskej metropole na ľade Dinama Moskva, kde ...

dynamo omsk MOSKVA 17. apríla (WEBNOVINY) - Avangard Omsk je po utorku bližšie k majstrovskému titulu v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL).

V treťom finálovom stretnutí totiž uspel v ruskej metropole na ľade Dinama Moskva, kde zvíťazil futbalovým výsledkom 1:0. O všetkom rozhodol gól Alexandra Perežogina v 13. minúte prvej tretiny.

Práve Perežogin bol jediným strelcom svojho tímu aj v nedeľu, keď Moskovčania víťazstvom 2:1 vyrovnali stav finálovej série. V tíme Dinama pôsobí aj slovenský obranca Dominik Graňák.