Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. februára 2024

Vodič nákladiaku zrazil mladého chodca z Giraltoviec, bol na mieste mŕtvySmrteľná dopravná nehoda sa stala vo štvrtok po 14:00 na ceste I. triedy v smere z Giraltoviec na Francovce (okres Svidník). Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, ...Zdieľať
gettyimages 1310856798 1 convertimage 676x451 22.2.2024 (SITA.sk) - Smrteľná dopravná nehoda sa stala vo štvrtok po 14:00 na ceste I. triedy v smere z Giraltoviec na Francovce (okres Svidník).


Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, účastníkmi nehody boli 50-ročný Poliak, ktorý jazdil na nákladnom motorovom vozidle a 24-ročný chodec, pochádzajúci z Giraltoviec. „Chodec zraneniam na mieste podľahol, boli nezlučiteľné so životom,“ skonštatovala Ligdayová.

Vodič nákladného auta bol na mieste podrobený dychovej skúške. Výsledok u neho vylúčil prítomnosť alkoholu. „Presná príčina dopravnej nehody, ako aj miera zavinenia jej účastníkov, je v štádiu vyšetrovania,“ dodala policajná hovorkyňa s tým, že polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.


Zdroj: SITA.sk - Vodič nákladiaku zrazil mladého chodca z Giraltoviec, bol na mieste mŕtvy © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Príspevok na ubytovanie odídencov z Ukrajiny sa upraví, vek už nebude rozhodujúcim faktorom
<< predchádzajúci článok
Nadácia Henkel Slovensko vyhlasuje výzvu, v ktorej seniorom prerozdelí 65 tisíc