Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

29. apríla 2013

Žena je bytosť, bez ktorej muži nevedia žiťNiektoré sú mužmi zbožňované iné nenávidené. Každá z nás je iná, a predsa sme v niečom rovnaké. Aj keď si to niektoré nepriznávajú, všetky milujeme módu, a to čo s ňou súvisí.Zdieľať
Bez rozdielu veku túžime po obdive a láske zo strany mužov. Nejedna však túži byť obdivovaná celým svetom. Tieto túžby sa však splnia len hŕstke z nás, čo vo všeobecnosti zvyšku z nás veľmi neprekáža a dokážeme sa s tým vyrovnať. Aj v prípade, že nebažíte po pozornosti akú majú hollywoodske hviezdy, občas nejaký ten kompliment pohladí každú dušu. V prípade, že ste si partnera či manžela vybrali premyslene, aj po rokoch vie oceniť Vašu lásku a starostlivosť. Žiaľ najmä u vyšších ročníkov sa táto otvorenosť veľmi rýchlo stratila.
Ľudia sú rôzny, a časom sa ich osobnosť aj v dospelom veku stále vyvíja a mení. Preto je dobré ak s partnerom, v prípade, že plánujete svadbu začnete spolu bývať skôr. Spoznáte sa tak oveľa lepšie ako len počas krátkych stretnutí alebo pár dní dovolenky. Pomerne rýchlo si všimnete dobré ale aj tie horšie stránky toho druhého. Ak Váš vzťah odolá tejto skúške, budete presne vedieť do čoho idete, a len tak ľahko Vás nič neprekvapí.


Či už partnera máte alebo ste spokojná, že ste sama a nemusíte sa nikomu prispôsobovať, iste nepohrdnete keď sa muži na ulici za Vami obzrú. Na prvý pohľad sa môže zdať, že mužov zaujíma len náš výzor. Ak ide o prvé stretnutia iste, že ho upúta najskôr to ako vyzeráte a hodinky Jacques Lemans na Vašej ruke. Prezradia mu, že ste sebavedomá a samostatná.

Jednoduchý spôsob ako si mužov omotať okolo prsta je aj obyčajné pitie šálky zrnkovej kávy. Takéto skryté zvádzanie si však vyžaduje čas a odhodlanie, pri troche talentu ho môže ovládať každá z nás.

Ak chcete na mužov pôsobiť sebaisto, nespoliehajte sa na prvom rande, že účet zaplatí za Vás. Svoju peňaženku majte vždy po ruke a ak Vás vyzve aby ste si účet rozdelili, budete vedieť, že druhýkrát sa s týmto mužom už určite neuvidíte.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Serj Tankian zo System of a Down vydá v lete dva albumy
<< predchádzajúci článok
Zuzana Golianová v Bratislave predstaví knihu Ako z cukru

Žena je bytosť, bez ktorej muži nevedia žiť - diskusné fórum čitateľov