Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

15. augusta 2013

Sedacie vaky pre maminkyPre každú ženu je tehotenstvo obdobím veľkých zmien. Nie len tým, že jej pod srdcom rastie nový život.Zdieľať
Vankúš na kojenie Ale hlavne sa mení aj jej telo. Bolesti a nepríjemné pocity počas tehotenstva sú často nežiaduce účinky. Nejedna mamička vie o čom hovoríme. Malý človiečik, ktorý rastie v brušku sa jednoducho podpisuje na stave nášho tela. Brucho sa mení na hlavné ťažisko a priamo úmerne rastú zvýšené nároky na chrbticu. Práve na bolesť chrbta sa často sťažujú nastávajúce mamičky. Je ťažké si nájsť vhodnú polohu na sedenie, či ležanie.
Pokiaľ chcete svojmu telu uľaviť zadovážte si sedací vak. Je vedecky dokázané, že práve s ním si každá jedna mamička nájde pohodlnú pozíciu. Obrysy sedacieho vaku sa prispôsobia každému tvaru jednotlivca a dodajú celému telu podporu pre jeho maximálne pohodlie. Počas tehotenstva udržia sedacie vaky pre tehotné maminy chrbticu v tej správnej polohe. Zároveň dodajú masáž celého tela a mamička sa bude cítiť príjemnejšie. No nie len počas tehotenstva oceníte týchto skvelých pomocníkov.


Vankúš na kojenie
V čase tehotenstva je nesmierne dôležité, aby sa žena cítila pohodlne. Znamená to vo väčšine prípadov nákup kvalitného tehotenského oblečenia, kvalitného matracu na spanie a dostatočné množstvo oddychu. Ale pozor! Inak to nie je ani po pôrode. Práve v tomto čase by sa mala mamička cítiť naozaj prvotriedne. Musí sa starať o seba a samozrejme aj o malý uzlíček, ktorý doteraz skrývala vo svojom brušku. Ak si myslíte, že jej odľahlo, keď stratila jeho váhu, mýlite sa. Po pôrode sa mamičky cítia naozaj unavene a nie je žiadnou novinkou, že pociťujú väčšiu únavu, ako keď nosili svoje dieťatko pod srdcom. No a paradoxne práve v tomto období by mali byť najspokojnejšie. Všetky ich nálady a pocity sa totiž odrazia na kvalite materského mlieka, ktorým kŕmia svoje dieťatko.

A práve z toho dôvodu by sme sa mali snažiť zabezpečiť mamičke čo najväčšie pohodlie. To  zabezpečí vankúš na kojenie. Priam dokonale sa prispôsobí celému telu a to nie len pri kojení, ale aj pri spaní na boku. Ruky matky pocítia pri kŕmení dieťaťa úľavu. Vďaka šnúrkam po bokoch zabezpečí ideálnu polohu aj pre dieťa pri odgrgnutí, či spánku. Vankúš na kojenie dokonca využijete aj keď sa bude vaše dieťatko učiť sedieť. Ideálny pomocník pre oboch.

Sedacie vaky pre maminkyAj pre dieťa
Ak si myslíte, že sedacie vaky využijú len mamičky, mýlite sa. Pre vaše dieťa je priam ideálnysedací vak Bobo. Už na prvý pohľad hovorí, že dopraje dieťatku maximum pokoja a dokonalú podporu jeho chrbtice. Vďaka bočným rúčkam nebudete mať problém pri jeho prenášaní. Zároveň sa dieťa bude cítiť pohodlne a bezpečne. Detská pokožka je citlivá, nemusíte sa však báť nežiaducej reakcie na látku z ktorej sú sedacie vaky Bobo vyrobené. Vrchná časť je vyrobená z jemného materiálu, ktorý bude detskú pokožku doslova hladiť, ako vaše ruky. O maximálne bezpečie sa postará bedrový pás. O potrebné veci, ktoré potrebujete mať po ruke, zas praktická priehradka na boku vaku.
A viete, čo je na sedacích vakoch ešte dobré? Napriek tomu, že ich využijete počas tehotenstva, po pôrode, či pre vaše dieťatko je toho podstatne viac. Samozrejme nesmieme zabúdať na podporu chrbtice a masáž celého tela. No a keď vaše dieťatko vyrastie budú vám slúžiť ako dokonalé sedačky do vášho interiéru. Dotvoria detskú izbu, alebo obývaciu miestnosť. Kedykoľvek budete mať pocit, že váš chrbát potrebuje uľaviť jednoducho sa do nich posadíte. V pokoji sa pozriete na obľúbený film, alebo posurfujete po internete. Zároveň zabudnete na bolesti chrbta. Priam jedinečné riešenie, čo poviete?
Sedacie vaky nie sú na našom trhu dlho, ale určite si našli popredné miesto vo svojej oblasti. Ak aj vy túžite po dokonalom oddychu a relaxe rozhodne by ste mali nad ich kúpou uvažovať. Uľavia nastávajúcej mamičke, zabezpečia dostatočný komfort po pôrode a pri kojení, bábätku dodajú maximálne pohodlie. A samozrejme každému z nás poskytnú dokonalý relax a oddych aký si zaslúžime. Myslite na svoje telo, určite sa vám za to odmení.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vedci potvrdili v Nevade najstaršie severoamerické petroglyfy
<< predchádzajúci článok
Eminem zverejnil novú skladbu Survival