Trénera Radolského vyhodili

Groclin Grodzisk, momentálne 9. mužstvo poľskej futbalovej ligy, už netrénuje dvojica Radolský-Belejčák. Porázik a Sninský zatiaľ zostávajú.
 viac    diskusia

Je späť. Zavraždil Spartu a prekonal rekord

Na ihrisku strávil šesť minút a vyrovnal rekord Iana Wrighta, ktorý za Arsenal Londýn nastrieľal 185 gólov.

Artmedia opäť bodovala, Čobej mágom

Glasgow Rangers - Artmedia Bratislava 0:0

Cristiano Ronaldo podozrivý zo znásilnenia

Rivalita bez hraníc

Futbalisti bratislavskej Artmedie sú v Glasgowe dostatočne známi.

zo sveta futbalu

Nemci sú pesimisti, Tisíce fanúšikov si už zaistili ubytovanie, Slovensko na 45. mieste

V Rusku je futbal boj

Cez polčas zbití hráči, futbalové stretnutia na miestach, kde niekoľko hodín predtým útočili teroristi a zomierali aj nevinní ľudia.

V Sparte nie sú zvyknutí Na také góly...

Pozornosť slovenského futbalového fanúšika bola v utorňajších zápasoch Ligy majstrov zaostrená do Prahy a Viedne, zaujal však aj šláger, ktorý sa hral v Mníchove.

PÝTAME SA JOZEFA VALACHOVIČA FUTBALISTU RAPIDU VIEDEŇ

V stretnutí A-skupiny proti FC Bruggy ste boli lepším tímom, vypracovali si množstvo šancí, ale napokon ste belgickému tímu doma podľahli 0:1. Krutá prehra?

Henry ukázal, že patrí medzi špičku

Rozhovor s kapitánom Sparty Martinom Petrášom

Dnes so štyrmi Slovákmi

LIGA MAJSTROV

Favoritom je Rangers, ale Artmedia má rešpekt

Ján Kozák si je vedomý, že Rangers je favoritom, ale Artmedii po víťazstve v Porte sebavedomie nechýba. Podľa neho Škótom môžeme hlavne ticho závidieť fanúšikov.

Spartak bez problémov

Slovenský pohár vo futbale mal včera na programe tri prvé zápasy štvrťfinále. Odvetné stretnutia sú na programe 25. októbra.

Xavier v dopingovej sieti

Obrancovi futbalového klubu FC Middlesbrough Abelovi Xavierovi hrozí dvojročný zákaz činnosti, ak sa preukáže obvinenie, že užíval zakázanú látku.

Deväťročný Maldini so zmluvou

Dynastia Maldiniovcov v talianskom futbalovom veľkoklube AC Milan nevymrie

Polák sa upísal šejkovi

Rozhovor s futbalovým trénerom Petrom Polákom

Molnár dostal ultimátum

Nôž na krku má slovenský tréner českého futbalového klubu 1. FC Slovácko Ladislav Molnár.

Začal sa súd v korupčnej afére

Iba niekoľko mesiacov pred prvým výkopom na futbalových MS v Nemecku čaká na usporiadateľskú krajinu očistec pri riešení škandálu skorumpovaných rozhodcov.

Požiadal o pokutu

Brazílčan Adriano sám požiadal vedenie Interu Miláno o pokutu za neskorý príchod z Brazílie, kde nastúpil za národný tím v kvalifikácii MS 2006.

Zľavu by som opäť bral

Rozhovor s obrancom Artmedie Jánom Ďuricom

Ronaldo mesiac mimo

Do Škótska si idú po body

Víťazstvo z Porta dodalo futbalistom bratislavskej Artmedie odvahu, a ligová remíza so Žilinou aspoň nepokazila náladu.

Treťoligista privíta lídra Corgoň ligy

Slovenský pohár vo futbale dnes pokračuje troma prvými zápasmi štvrťfinále.

Buzek v Slovane skončil

Po dvanástich zápasoch v drese bratislavského Slovana sa s mužstvom úradujúceho majstra rozlúčil český obranca Petr Buzek.

Náš pohľad je nasmerovaný medzi elitu

Rozhovor so stredopoliarom MFK Košice Jozefom Majorošom

Učiteľ Adamec - žiak Marko 0:0

„No tak, čo budete na nás hrat, Karolko?“ „Len to, čo som sa od vás naučil, Jožko...“ Tak akosi vyzeralo vzájomné „rýpanie“ dvoch trénerov Jozefa Adamca a Karola Marka pred zápasom Trenčín - Trnava. (A prirodzene, že Adamcovu otázku treba čítať bez mäkčeňov).

Božok sa vytiahol, Bernady si zachytal

Jendriškove ďalšie dva góly i jeho agilita na hrote domáceho útoku určite stoja za povšimnutie, avšak v súboji Ružomberok - Púchov (3:1) zvlášť upútal domáci strednopoliar Miroslav Božok, ktorý hral s obrovskou chuťou.