Federer sa odhlásil z Roland Garros: Nie som stopercentne fit

Švajčiarsky tenista Roger Federer

Greipel zvíťazil v 12. etape Gira a odstúpil

Na archívnej snímke Nemec Andre Greipel (Lotto-Soudal)

Fíni zdolali Dánov presvedčivo 5:1 a postúpili do semifinále MS

Fínsky hráč Leo Komarov (v strede) bojuje o puk s Dánmi Larsom Ellerom (vpravo) a Madsom Bodkerom (vľavo) v zápase štvrťfinále Fínsko - Dánsko na MS v hokeji v Petrohrade 19. mája 2016.

V nominácii Česka na futbalové ME je veterán Rosický aj mladík Schick

na archívnej snímke český futbalista Tomáš Rosický

A. Martin suverénne postúpil do finále kvalifikácie na Roland Garros

Na snímke slovenský tenista Andrej Martin.

Fasel pokračuje v pozícii prezidenta IIHF

Šéf IIHF René Fasel

HK Nitra predĺžila zmluvy s Pupákom s Ručkayom

Miroslav Pupák z Nitry (vpravo) dáva gól v zápase 48. kola hokejovej Tipsport extraligy medzi HK Nitra - MsHK Žilina 11. februára 2015 v Nitre.

Ondrej Duda rakúske prostredie dobre pozná, konkurenciu mladíkov víta

Na snímke futbalista Ondrej Duda poskytuje rozhovor počas zrazu slovenskej futbalovej reprezentácie 19. mája 2016 v Senci.

Tréner Prešova Trtík: Rekonštrukcia tímu sa vydarila, titul je odmenou

Na snímke tréner hádzanárov Prešova Rastislav Trtík v odvete finále Slovenského pohára v hádzanej mužov Tatran Prešov - HC Sporta Hlohovec v Prešove 3. februára 2016.

Francúzskych futbalistov prekvapila skoro ráno dopingová kontrola

Šesticu francúzskych reprezentačných futbalistov prekvapila vo štvrtok skoro ráno v tréningovom kempe pred EURO 2016 dopingová kontrola. Informovala agentúra AP.

Najužitočnejším hráčom extraligy sa stal Martin Sopko

Zo slávnostného odovzdávania cien v ankete Volejbalista a beachvolejbalista 2015 v Bratislave 16. februára 2016. Na snímke najlepší volejbalista roka 2015 Martin Sopko.

Krejčí prekvapujúco skončil v Plzni, chce sa venovať iba reprezentácii

Hráči Viktorie Plzeň.

Barcelona nesúhlasí so zákazom vlajok Katalánska pri finále pohára

Zástavy FC Barcelona a Katalánska, archívne foto

Médiá o triumfe FC Sevilla: The Reds skolabovali v druhom polčase

Hráči FC Sevilla oslavujú s pohárom UEFA víťazstvo 3:1 vo finálovom zápase Európskej ligy FC Liverpool - FC Sevilla na štadióne Sv. Jakuba v Bazileji 18. mája 2016.

Villareal získal katarského reprezentanta Afifa

Ilustračná snímka

Generálnym manažérom roka NHL môže byť Rutherford, MacLellan a Nill

Na ilustračnej fotografii hráč tučniakov Blake Comeau pred zrážkou v rohu klziska s Niklasom Kronwallom z Detroit Red Wings.

Reprezentačný krídelník Bílik predĺžil zmluvu s Interom

Na archívnej snímke vľavo Martin Bílik (Inter) a vpravo Peter Pipíška (Svit) v basketbalovom zápase mužov 1. kola Eurovia SBL medzi BK Inter Bratislava - Iskra Svit 4. októbra 2015 v Bratislave.

Najlepším strelcom ročníka 2015/2016 je Aduriz, historicky Larsson

Na archívnej snímke hráč Aritz Aduriz.

Podmaníková vytvorila na v Londýne nový národný rekord na 200 m prsia

Na snímke Andrea Podmaníková.

Hantuchová postúpila do finále kvalifikácie, Čepelová neuspela

Na archívnej snímke slovenská tenistka Daniela Hantuchová.

Teroristi by údajne mohli zaútočiť počas šampionátu vo Francúzsku

Na archívnej snímke policajti hliadkujú pred štadiónom Stade de France.

Teroristi by mohli zaútočiť na Majstrovstvách vo futbale vo Francúzsku

Majstrovstvá Európy vo futbale 2016, ktoré sa v lete budú konať vo Francúzsku, by sa mohli stať cieľom teroristických útokov, vyplýva to zo správy Spolkového kriminálneho ...

KHL: Slovan podpísal ročný kontrakt s českým šampiónom Valským

Na archívnej snímke Branislav Mezei (vľavo) a Jakub Valský.