Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

18. januára 2019

Animovaný seriál Máša a medveď má na YouTube rekord v sledovanostiDiel ruského animovaného seriálu "Máša a medveď" s názvom "Recept na katastrofu" sa stal najsledovanejším animovaným videom na zdieľacej webovej stránke YouTube a dostal ...Zdieľať
Máša a medveď. Foto: Prtscr/Youtube
 
Moskva 18. januára (TASR) - Diel ruského animovaného seriálu "Máša a medveď" s názvom "Recept na katastrofu" sa stal najsledovanejším animovaným videom na zdieľacej webovej stránke YouTube a dostal sa do Guinnessovej knihy svetových rekordov. Informovala o tom v piatok agentúra TASS.


Predmetný diel má na YouTube viac než 3,4 miliardy zhliadnutí. Ide zároveň o jediné animované video, ktoré sa nachádza medzi prvými piatimi najsledovanejšími príspevkami na tejto stránke vôbec, potvrdila produkčná spoločnosť Animaccord, ktorá tento obľúbený detský seriál od roku 2009 vyrába.Najsledovanejšia epizóda pochádza z prvej série seriálu (2009-2010). Spoločnosť Animaccord oznámila, že nový diel s názvom "Celý svet je javisko" bude mať premiéru 25. januára. Kanál seriálu na YouTube v angličtine má vyše štyri milióny odberateľov, zatiaľ čo ruský kanál má približne 18 miliónov.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
EÚ predstavuje ženy, ktoré prispeli k rozvoju Európy
<< predchádzajúci článok
E. Horváth: Životnou hereckou rolou je vedieť, kedy stiahnuť oponu

Animovaný seriál Máša a medveď má na YouTube rekord v sledovanosti - diskusné fórum čitateľov