04. apríla 2013

Anthony predviedol ďalší koncert, Nuggets umlčali Jazz

Danilo Gallinari strelil 21 bodov vrátane deviatich v rade vo štvrtej štvrtine a basketbalisti Denveru Nuggets aj jeho zásluhou zdolali v stredajšom zápase NBA Utah 113:96. Pre Jazz to ...

carmelo anthony SALT LAKE CITY 4. apríla (WEBNOVINY) - Danilo Gallinari strelil 21 bodov vrátane deviatich v rade vo štvrtej štvrtine a basketbalisti Denveru Nuggets aj jeho zásluhou zdolali v stredajšom zápase NBA Utah 113:96.

Pre Jazz to bola prvá prehra po piatich víťazstvách. Utah tak zatiaľ v súboji o 8. priečku v Západnej konferencii s Los Angeles Lakers ťahá za kratší koniec. San Antonio zdolalo Orlando 98:84.

Tréner Gregg Popovich šetril kľúčových hráčov na štvrtkový duel proti Oklahome a šancu dostali basketbalisti z lavičky, ktorí ju využili.

Ďalšiu streleckú šou predviedol Carmelo Anthony z New York Knicks, keď nastrieľal v Atlante 40 bodov pri výhre 95:82. Knicks neprehrali už desať duelov v sérii.

Prvýkrát v klubovej histórii dosiahli basketbalisti Los Angeles Clippers 50. víťazstiev v sezóne a vylepšili klubový rekord z ročníka 1974/75, keď ešte pôsobil tím v Buffale. V stredu si poradili Clippers s Phoenixom 126:101 a urobili ďalší krok k zisku divízneho titulu.