05. novembra 2014

Bayern Mníchov - AS Rím 1:0 po prvom polčase v šlágri E-skupiny

Futbalista AS Rím Konstantinos Manolas (vľavo) a hráč Bayernu Mníchov Franck Ribery bojujú o loptu v zápase 4. kola E- skupiny Ligy majstrov Bayern Mníchov - AS Rím v Mníchove 5. novembra 2014. Foto: TASR/AP
Bratislava 5. novembra (TASR) - Futbalisti Bayernu Mníchov viedli po prvom polčase stredajšieho šlágra 4. kola skupinovej fázy Ligy majstrov 2014/2015 v E-skupine nad AS Rím 1:0. O náskok domácich sa postaral v 38. minúte Franck Ribery, ktorý po ideálnej prihrávke od Davida Alabu namieril presne zvnútra šestnástky. V tej istej skupine Manchester City nečakane prehrával 1:2 doma s CSKA Moskva, keď za ruský tím dvakrát skóroval Seydou Doumbia.

V F-skupine FC Barcelona viedla na ihrisku Ajaxu Amsterdam 1:0 zásluhou presného zásahu Lionela Messiho z 36. minúty.