Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

30. júla 2009

Byrne kritizoval U2 za ich nákladné turnéŠkótsky hudobník David Byrne na svojom blogu kritizoval skupinu U2 za ich aktuálne turné, ktoré je podľa neho prehnane nákladné. Člen v súčasnosti neaktívnych Talking ...Zdieľať
Škótsky hudobník David ByrneBRATISLAVA 30. júla (WEBNOVINY) - Škótsky hudobník David Byrne na svojom blogu kritizoval skupinu U2 za ich aktuálne turné, ktoré je podľa neho prehnane nákladné. Člen v súčasnosti neaktívnych Talking Heads povedal, že ich súčasné štadiónové šou budú podľa neho najdrahšie a najextravagantnejšie v histórii. "Stage za 40 miliónov dolárov, ktorý po Európe vozí 200 kamiónov? Možno zo mňa hovorí iba profesionálna závisť, no rozmýšľam, koľko detí by sa za tie minuté peniaze najedlo v Afrike," uviedol 57-ročný muzikant.


David Byrne je v súčasnosti taktiež na európskom turné. Fanúšikovia zo Slovenska ho mohli vidieť napríklad 12. júla na festivale Colours of Ostrava v Českej republike. Skupina U2 sa blízko Slovenska predstaví už 6. augusta, kedy odohrá koncert v poľskom Chorzówe.

Informáciu zverejnil server NME.com.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vedci pomenovali ”plešatého” vtáka z Laosu
<< predchádzajúci článok
V hereckom obsadení filmovej ságy Twilight nastala zmena

Byrne kritizoval U2 za ich nákladné turné - diskusné fórum čitateľov