Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

21. novembra 2005

Českí VyVolení: bezdomovci!Azyl dostali v Bratislave.Zdieľať
Z večera do rána sa z českých VyVolených stali bezdomovci! Včera ráno ich vyhodil z domu na pražskej Harfe majiteľ pozemku, na ktorom budova stojí. Ešte v ten deň však dostali azyl v Bratislave a dnes sa sťahujú do vily slovenských VyVolených na Kolibe.
Odchod piatich finalistov českej reality šou vysielanej na TV Prima bol dramatický: ráno o 5.00 h vpadlo do domu asi 40 ozbrojených príslušníkov súkromnej bezpečnostnej služby, ktorí odtiaľ násilne odvliekli štáb televízie Prima. To isté čakalo aj VyVolených. Vypratanie pražského domu spôsobila nespokojnosť majiteľa pozemku - nemenovaného podnikateľa, lebo TV Prima mu údajne nezaplatila včas nájomné. Vďaka nemu bude mať Slovensko svetový primát v reality šou: na žiadosť TV Prima sa celý štáb aj so súťažiacimi presťahuje do vily na bratislavskej Kolibe, kde budú žiť spoločne s našimi VyVolenými. Systém oboch hier pritom zostane zachovaný. „Čo sa udialo v pražskej vile, sme sa dozvedeli o šiestej ráno,            keď nám zavolali z Primy so žiadosťou              o pomoc,“ povedala nášmu denníku Tatiana Diovčošová z TV JOJ. V priebehu dňa pokračovali rokovania oboch televízií. Večer sa ich zástupcovia stretli v Bratislave osobne, aby sa dohodli na podrobnostiach, týkajúcich sa technických a personálnych otázok.
Už dnes prevezú piatich VyVolených z Prahy na Slovensko a večer - po Výbere čaká na domácich súťažiacich veľké prekvapenie: pod ich strechu sa nasťahujú kolegovia z Česka. Pre štáb Primy bude potrebné rozšíriť aj technické priestory.
„Pomoc českému tímu VyVolených bola pre nás prirodzená... Česko-slovenským  spojením dvoch skupín VyVolených pripravíme spoločne našim divákom neobyčajný zážitok,“ vytešoval sa včera večer generálny riaditeľ TV JOJ Milan Kňažko.

Týmto úderom pokrstil generálny riaditeľ kalendár VyVolených.

Na oslave sa ukázali aj tváre televízie JOJ.

VyVolení bojovali, oslavovali a krstili 

Namiesto tradičného Duelu sa v sobotu večer urputne bojovalo! V hre bol svaloš Popradčan Jaroslav Rocky Gábor a jeho vyzývateľ Pavol Drago Garaj. Dlhoočakávaný exhibičný zápas odštartovali  v štúdiu na Kolibe. Napätá atmosféra sa dala krájať! Než sa Rocky odobral do súboja, mal ešte možnosť rozlúčiť sa s VyVolenými. Na rozlúčku dostal jedinú minútu. Lúčenie bolo veľmi dojemné. Slzu vypustil nielen „chlapisko“ Tony, ale ani Rocky nezaprel veľké srdce a poplakal si.
Zápas storočia - ako ho nazvali sobotňajší moderátori Michal Hudák a Sajfa - sa rozdelil do šiestich kôl. Ešte pred posledným bol zápas veľmi vyrovnaný, hoci Rocky na Draga, ktorý sa momentálne chystá na Majstrovstvá v kickboxe v Maďarsku, nestačil. Prehral napriek rozvášnenému publiku, ustavične skandujúcemu: Rocky-Rocky!
Výsledok? Tri - nula! V každom prípade však Rockyho prehra priniesla nakoniec víťazstvo.
Veď vďaka zápasu sa vyzbieralo
5 350 160 korún na spinálny monitor. Touto udalosťou sa zároveň skončil charitatívny týždeň, ktorý si nakoniec zaslúžil oslavu so všetkým, čo k takej akcii patrí! Odohrala sa v hoteli Crowne Plaza. Večer otvoril Michal Hudák, potom posunul slovo generálnemu riaditeľovi Milanovi Kňažkovi, ktorý osobne pokrstil kalendár VyVolených na rok 2006 a „odistil“ bujarú párty. Na miesto sa presunuli aj exVyVolení. Počas celého večera boli na telefonických linkách, aby sa s nimi mohli porozprávať diváci a aj tým prispeli do zbierky. Charita mala zelenú!
A kde sú novinári, dobré jedlo a pitie, tam musia byť i tváre TV JOJ. Takže prišla aj Zuzana Hajdu, Ľuboš Sarnovský, Andrej Bičan i miliónové dievča Karin Olasová - dokonca aj s doškriabaným okom!

(le, foto Peter Žákovič)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Tony bral zranenie s humorom (19. 11. 2005)
 VyVolené sú žiarlivé (16. 11. 2005)
 Tony si v nemocnici poplakal (15. 11. 2005)
 Pokuty za reality šou (7. 10. 2005)nasledujúci článok >>
Olasová v ohrození kocúra
<< predchádzajúci článok
Kohn 20.11. 2005

Českí VyVolení: bezdomovci! - diskusné fórum čitateľov