23. novembra 2016

Chára nepomôže Bostonu proti Ottawe

Na snímke vpravo slovenský obranca Bostonu Zdeno Chára, vľavo hráč Flyers Michael Raffl v prípravnom zápase hokejovej NHL Boston Bruins - Philadelphia Flyers (1:0 pp) v noci na 9. októbra 2016. Foto: TASR/AP
Boston 23. novembra (TASR) - Slovenský hokejista Zdeno Chára nenastúpi za Boston vo štvrtkovom zápase NHL proti Ottawe. Kapitána Bruins trápi zdravotná indispozícia v dolnej časti tela. Informoval o tom portál Boston Globe.

Chára odohral pri utorňajšej prehre 2:4 so St. Louis v druhej tretine jediné striedanie. Vynechá prvý duel v prebiehajúcej sezóne, v 19 stretnutiach má na konte jeden gól a päť asistencií. Priemerne trávi na ľade 22:41 minúty a v tomto ukazovateli je lídrom "medveďov".