22. októbra 2014

Chára prispel asistenciou k výhre Bostonu, Halák nedochytal

Zdeno Chára blahoželá spoluhráčovi Davidovi Krejčímu ku gólu v tretej tretine zápasu Boston - San José Foto: TASR/AP

New York 22. októbra (TASR) - Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára prispel v noci na stredu v zámorskej NHL asistenciou k výhre Bostonu nad San Jose 5:3.

Brankár New Yorku Islanders Jaroslav Halák nedochytal zápas proti Torontu (2:5), po druhej tretine ho vystriedal Chad Johnson. Halák kryl 12 striel, dvomi gólmi a asistenciou sa na výhre Maple Leafs podieľal Phil Kessel.

Do zostavy Caroliny sa po nepríjemnom narazení na mantinel v minulotýždňovom zápase s Buffalom vrátil Andrej Sekera, jeho tím však prehral na ľade Winnipegu 1:3. Slovenský obranca zaznamenal dve mínusky.

Chicago zdolalo Philadelphiu 4:0, Marián Hossa vyslal na brankára hostí Stevea Masona tri strely.