21. mája 2007

Chodec Tichý dvakrát strieborný na ME veteránov

Na 10. majstrovstvách Európy v atletike v nedráhových disciplínach v nemeckom Regensburgu získal slovenský reprezentant Peter Tichý dve strieborné medaily v súťažiach chodcov v kategórii do 35 do ...

REGENSBURG 21. mája (WEBNOVINY) - Na 10. majstrovstvách Európy v atletike v nedráhových disciplínach v nemeckom Regensburgu získal slovenský reprezentant Peter Tichý dve strieborné medaily v súťažiach chodcov v kategórii do 35 do 40 rokov. Tridsaťosemročný Kysučan skončil druhý na 10 km za 45:44 min a aj na 35 km za 2:28:28 h. V oboch disciplínach bol od neho lepší len Španiel Porras. Handlovčan Eduard Straka si vybojoval v pretekoch chodcov v kategórii 60 až 65-ročných v súťaži na 10 km bronzovú medailu.