16. októbra 2007

Chorvátsko - Slovensko - I. polčas, zostavy

Po prvom polčase utorkového prípravného futbalového stretnutia prehráva slovenská reprezentácia na štadióne Kantrida v Rijeke s domácim Chorvátskom 0:1. O vedúci gól favorita sa postaral v 45. min ...

RIJEKA 16. októbra (WEBNOVINY) - Po prvom polčase utorkového prípravného futbalového stretnutia prehráva slovenská reprezentácia na štadióne Kantrida v Rijeke s domácim Chorvátskom 0:1. O vedúci gól favorita sa postaral v 45. min útočník Ivica Olič. Úvod zápasu patril Slovákom, po polhodine hry prevzali iniciatívu domáci, ktorí sa napokon v samom závere po viacerých príležitostiach dočkali vedúceho gólu.

Chorvátsko - Slovensko 1:0 po I. polčase
Gól: 45. Olič, rozhodujú: Laperriere - Buragina, Bühlmann (všetci Švajč.), 5000 divákov
zostavy:
Chorvátsko: Runje - Drpič, Šimič, Čorluka, Kneževič - Vranješ, Rakitič, J. Leko, Babič - Olič, Eduardo da Silva
Slovensko: Hajdúch - Šinglár, Brezinský, Škrtel, P. Petráš - Zd. Štrba, Hamšík - Vaščák, Hesek, M. Čech - Hološko