Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

31. mája 2007

Deti z Gruzínska a DD Medzilaborce v Thermal parku BešeňováDeti z Gruzínska sa v týchto dňoch rekreujú v Thermal parku Bešeňová, kam ich už tretí rok pozval majiteľ Dr. Nodari Giorgadze. Dvojtýždňový pobyt plný zábavy a relaxu v areáli známeho Thermal ...Zdieľať

BRATISLAVA 31. mája (WN/PR) - Deti z Gruzínska sa v týchto dňoch rekreujú v Thermal parku Bešeňová, kam ich už tretí rok pozval majiteľ Dr. Nodari Giorgadze. Dvojtýždňový pobyt plný zábavy a relaxu v areáli známeho Thermal parku strávili včera spoločne s deťmi z Detského domova Medzilaborce. Navštívil ich aj vzácny hosť – vladyka Ján, arcibiskup prešovský a Slovenska. Pravoslávny kňaz im na záver neformálneho stretnutia požehnal ich pobyt u nás.

„Slovensko je krásna krajina, ktorú sa oplatí spoznať – ale najkrajšia je slovenská duša. Najdôležitejšie, čo naše krajiny a našich ľudí spája, je práve srdce a láska. Všetko ostatné si môžu ľudia v dnešnom svete kúpiť,“ vyznal sa Nodari Giorgadze. „Je to šľachetný čin a výborná príležitosť na spoznanie našej domoviny i mladých ľudí. Zároveň je to aj darček pre nich k Medzinárodnému dňu detí,“ uviedla Dagmar Hučková, riaditeľka Detského domova (DD) v Medzilaborciach. Pracovníkom DD pomáhajú aj kadetky Národnej akadémie obrany (NAO) z Liptovského Mikuláša. Veliteľ akadémie gen. Mikuláš Regula na včerajšom stretnutí pozval gruzínske deti 1. júna na prehliadku NAO v rámci Dňa otvorených dverí.

Dvadsať detí z Gruzínska spoznáva krásy regiónov Liptov a Orava. Najviac sa však tešia na kúpanie v ôsmich vonkajších bazénoch s geotermálnou a štyroch vnútorných s pitnou vodou, ktorá blahodarne vplýva na ich organizmus. Energiu získavajú vo Vitálnom svete so sústavou piatich sáun s rôznymi inhaláciami a kvalitne vybavenom Relax centre. Zážitkom pre nich je najmä šantenie v toboganoch a ďalších atrakciách Thermal parku. Jeho pracovníci pre nich pripravili bohatý sprievodný program, ktorý včera vyvrcholil na spoločnej diskotéke s dvanástimi deťmi z DD v Medzilaborciach.

V Thermal parku Bešeňová končí 31. mája regionálna akcia pre obyvateľov okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok, v rámci ktorej bol celodenný vstup pre dospelých už od 100 a deti či dôchodcov od 70 korún. „Ďalšiu akciu sme pripravili pre deti v piatok 1. a v sobotu 2. júna, kedy ich čaká bohatý program s rôznymi súťažami a sladkým prekvapením. Vyhrať môžu mobilný telefón či hlavnú cenu - DVD prehrávač,“ dodal Marek Pavlík, programový manažér Thermal parku Bešeňová. Vstupné pre deti zostane aj počas akcie „Thermal park Bešeňová deťom“ len za 70 Sk ako špeciálny cenový bonus.

Bližšie informácie:
Miroslav Parobek
PR manažér, hovorca

Tel:: +421 44 4307 742
Fax.: +421 44 4392 852
e-mail:info@besenovanet.sk
www.besenovanet.sk

Thermal park Bešeňová


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
O osude Georgea Michaela sa rozhodne 8. júna
<< predchádzajúci článok
Osobnosti spomínali na prvé mobilné telefóny

Deti z Gruzínska a DD Medzilaborce v Thermal parku Bešeňová - diskusné fórum čitateľov