Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

21. septembra 2005

Druhá šanca pre TerezuČeskí VyVolení majú taký úspech, že obsadili hlavné vysielacie časy televízie Prima a predlžuje sa ich metráž. Väčšinu celovečerných živých šou moderuje Tereza Pergnerová.Zdieľať
  A to bravúrne. Udržať disciplínu a plynulosť prenosu, nenudiť, viesť rozhovory, nestrkať do popredia vlastnú osobu, tváriť sa nenútene, všetko naživo a niekoľkokrát za týždeň - to sú výkony, aké český televízny svet vari doteraz ešte nezažil. Treba dodať, že sotva pred pol rokom by to od Terezy ani nikto nečakal. Jej nedávnu pozíciu by asi najlepšie vystihli slová  - načisto odpísaná.
Pred desiatimi rokmi bola pre českú mládež hviezdou prvej veľkosti. Ako moderátorka hitparády TV Nova priniesla na české obrazovky dovtedy nevídanú živelnosť. Popri nekonečnej televíznej práci pribúdali ponuky na ďalšie vystúpenia a aktivity až do miery, keď si 20-ročná dievčina, topiaca sa v sláve a peniazoch, začala pomáhať heroínom. Závislosť nedala na seba dlho čakať. Nasledoval úpadok osobnosti sprevádzaný škandálmi, súdnymi opletačkami pre šírenie drog, nevkusnými fotografiami odhaľujúcimi najintímnejšie telesné partie a zrušením rodičovských práv na syna.
Bola z nej troska vzbudzujúca ľútosť. Keď jej po skončení odvykacej kúry rádio Frekvence 1 dalo príležitosť ako moderátorke večernej zoznamky, veril jej málokto a pochybovali asi všetci. Druhú šancu, ktorú Tereza dostala, však teraz zúročuje vrchovatou mierou. Frekvence 1 sa stala najpočúvanejším českým rádiom a VyVolení najsledovanejším televíznym programom.
Peter Gabaľ

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Belohorcová si vybrala : Je to Pinzo!
<< predchádzajúci článok
Kohn 20.9.2005