Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

05. apríla 2011

Dvanásťročné dievča porodilo počas školského výletuDvánasťročná holandská školáčka porodila na prekvapenie spolužiakov a učiteľov počas školského výletu. Dievča otehotnelo s vlastným 52-ročným otcom. ...Zdieľať
dieta Ilustračné foto. Foto: SITA/APVIEDEŇ 5. apríla (WEBNOVINY) - Dvánasťročná holandská školáčka porodila na prekvapenie spolužiakov a učiteľov počas školského výletu. Dievča otehotnelo s vlastným 52-ročným otcom.


Podľa vyhlásenia štátnej prokuratúry otca vzali v utorok do väzby pre podozrenie zo sexuálneho zneužívania vlastnej dcéry. Testy DNA jeho otcovstvo potvrdili, uviedla internetová stránka www.orf.at.

Dievča z Groningenu porodilo dievčatko 22. marca. Počas školského výletu sa sťažovalo na bolesti brucha. Privolaný záchranár zistil, že dievča má pôrodné bolesti a budúcej matke pomohol porodiť zdravé dievčatko. Matka dievčaťa, jej rodina ani spolužiaci či učitelia si nevšimli, že je tehotné. Dievča otehotnelo, keď malo len 11 rokov. Momentálne sa nachádza v opatrovateľskej rodine.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
OSN: Sexuálne zločiny musia viesť k trestnému stíhaniu
<< predchádzajúci článok
Rumunský parlament rozhodol, že túlavé psy môžu odstreliť

Dvanásťročné dievča porodilo počas školského výletu - diskusné fórum čitateľov