28. júla 2011

EL-UEFA: Senica hrá po I. polčase so Salzburgom nerozhodne

Stav štvrtkového prvého stretnutia 3. predkola Európskej ligy UEFA 2011/2012 vo futbale medzi domácim tím Red Bull Salzburg a slovenským vicemajstrom FK Senica je po I. polčase nerozhodný ...

bez nazvu SALZBURG 28. júla (WEBNOVINY) - Stav štvrtkového prvého stretnutia 3. predkola Európskej ligy UEFA 2011/2012 vo futbale medzi domácim tím Red Bull Salzburg a slovenským vicemajstrom FK Senica je po I. polčase nerozhodný 0:0.

Seničania pod vedením trénera Stanislava Griga pri svojej premiére v pohárovej Európe dokázali v úvodnom dejstve eliminovať útočné snahy favorizovaného domáceho kolektívu a brankár Petr Bolek nemal veľa práce. Seničania v úvodnom dejstve vyslali dve strely na bránku, domáci aj napriek územnej prevahe prekvapujúco nenamierili medzi tri žrde ani raz.

Red Bull Salzburg (Rak.) - FK Senica (SR) 0:0 po I. polčase
ŽK: 29. Sekagya - 21. Pillár, rozhodujú: Kulbakov - Savickij, Žukov (všetci Biel.), 5900 divákov

Salzburg: Gustafsson - Schwegler, Pasanen, Sekagya, Švento - Leitgeb, Lindgren, Cziommer - G. Zárate, Alan, Leonardo
Senica: Bolek - Gorosito, Pillár, Gajdošík, Urbánek - Kóňa, De Wijlaars - Jaroslav Diviš, Motha, Piroska - Kroupa

F1: Button odjazdí v Maďarsku jubilejné 200. preteky