Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. apríla 2012

Exminister Miškov mal v aute asi plošticu, našiel ju šoférPodpredseda SaS a exminister hospodárstva Juraj Miškov bol v stredu ráno vypovedať na prokuratúre o predmete, ktorý sa našiel v jeho aute a pripomínal odpočúvacie zariadenie. „Podal ...Zdieľať
juraj miskov BRATISLAVA 18. apríla (WEBNOVINY) – Podpredseda SaS a exminister hospodárstva Juraj Miškov bol v stredu ráno vypovedať na prokuratúre o predmete, ktorý sa našiel v jeho aute a pripomínal odpočúvacie zariadenie.


„Podal som oznámenie o tom, že som takúto informáciu hodnoverným spôsobom získal. Ja som si svoju povinnosť splnil a je to v rukách orgánov činných v trestnom konaní,“ povedal Miškov na tlačovej besede.

O nájdení predmetu, ktorý sa podobal na plošticu, v referentskom vozidle ministerstva hospodárstva informuje dnešné vydanie denníka Sme.

Predmet našiel vodič, Miškov sa o tom dozvedel od riaditeľky svojej kancelárie. Miškov tvrdí, že si v súvislosti s nájdením predmetu nenechá skontrolovať svoje kancelárie ani mobilný telefón. „Nie, nie som paranoidný,“ vysvetlil.

Vypovedať je podľa Miškova pripravený aj šofér, ktorý plošticu našiel. Exministrovi vraj povedal, že má podozrenie na existenciu ďalšej ploštice v inom referentskom vozidle. Predmet vraj našli náhodne, pre problémy pri štartovaní, keďže odpočúvacie zariadenie bolo pripojené na autobatériu.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Orange Slovensko v reklame na internet ľudí zavádzal
<< predchádzajúci článok
Ceny ropy vzrástli, trh upokojil ropovod Seaway

Exminister Miškov mal v aute asi plošticu, našiel ju šofér - diskusné fórum čitateľov