Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

23. augusta 2010

FANTASIA: Moje predávkovanie nebola nehodaDva týždne po hospitalizácii pre predávkovanie liekmi speváčka Fantasia Barrino potvrdila, že nešlo o nehodu. Skutočne chcela zomrieť. "Nebojovala som, nič ma nezaujímalo, len som ...Zdieľať
fantasia Foto: SITA/AP BRATISLAVA 23. augusta (WEBNOVINY) - Dva týždne po hospitalizácii pre predávkovanie liekmi speváčka Fantasia Barrino potvrdila, že nešlo o nehodu. Skutočne chcela zomrieť. "Nebojovala som, nič ma nezaujímalo, len som chcela z toho von," povedala víťazka tretieho ročníka súťaže American Idol v rozhovore pre hudobnú televíznu stanicu VH1. "Chcela som, aby už bolo všetkému koniec. Sadla som si na záchod, pozerala som sa do zrkadla a zjedla som všetky tabletky vo fľaštičke. Chcela som zaspať a umrieť v pokoji, vedela som presne, čo robím. Nemôžete len tak náhodou požiť fľaštičku liekov," uviedla hviezda, ktorej v utorok vychádza tretí štúdiový album Back to Me.


Fantasiu zachránil pred smrťou jej manažér Brian Dickens, ktorý ju našiel ležať na dlážke. "Celé dni plakala, bola ako bez duše. Napísala mi správu s textom 'milujem ťa', odpísal som jej 'ja teba viac'. Vtedy mi to došlo, rýchlo som jej napísal, aby neurobila nejakú hlúposť, ale o desať minút prišla odpoveď 'už som urobila'. Bežal som za ňou, a keď som ju videl ležať na podlahe, takmer sa mi zastavilo srdce," spomínal na kritickú chvíľu.

"Bola som unavená z ľudí, stále mi robili zle, znovu a znovu. Hádala som sa s rodinou, najmä s otcom, s mužmi... Bola som unavená, bolela ma hlava," vysvetlila speváčka dôvody, pre ktoré si chcela vziať život. Jej život sa ešte viac skomplikoval, keď sa súdom začala vyhrážať manželka Antwauna Cooka, s ktorým mala pomer. "Keď sme sa stretli, žili oddelene, nebýval v ich spoločnom dome. Nechcel sa vrátiť späť k žene, aspoň to mi povedal," vysvetlila. "Keď som sa prebrala v nemocnici, pomyslela som si, 'nezabralo to, stále som v tejto diere. Celá tá dráma bude ďalej pokračovať'. Nakoniec mi pomohla moja zdravotná sestra Melanie. Priviedla ma späť k životu. Nepovedala mi to, čo som chcela počuť, ale to, čo som potrebovala počuť. Pozrela sa na mňa a povedala mi, 'Musíš sa vzchopiť a konečne odtiaľto vypadnúť. Tvoj osud sa ešte nenaplnil'," dodala.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Do kín prichádza Posledný vládca vetra v 3D
<< predchádzajúci článok
Zubár Gibsonovej milenky potvrdil násilie