25. júna 2014

Futbalisti Bosny vyhrávajú nad Iránom po prvom polčase 1:0

Edin Džeko (uprostred) z Bosny a Hercegoviny strieľa úvodný gól v zápase F-skupiny medzi Bosnou a Hercegovinou a Iránom na majstrovstvách sveta vo futbale 25. júna 2014 v Salvadore. Foto: TASR/AP Photo
Salvador 25. júna (TASR) - Futbalisti Bosny a Hercegoviny viedli po prvom polčase vo svojom poslednom vystúpení na MS v F-skupine nad Iránom 1:0.

O jediný presný zásah úvodného dejstva sa postaral v 23. minúte kanonier európskeho celku Edin Džeko.

F-skupina, 3. kolo:
Bosna a Hercegovina - Irán 1:0 po 1. polčase
Gól:
23. Džeko

Mužstvá v Arena Fonte Nova v Salvadore nastúpili pod vedením rozhodcu Carlosa Velasca Carballa zo Španielska v týchto zostavách:
Bosna a Hercegovina: Begovič - Vršajevič, Sunjič, Spahič, Kolašinac - Hadžič, Pjanič, Bešič, Sušič - Džeko, Ibiševič
Irán: Haghighi - Hosseini, Sadeghi, Montazeri, Pooladi - Timotian, Nekounam - Dejagah, Shojaei, Haji Safi - Ghoochannejad

Fotogaléria: MS vo futbale: Bosna - Irán

Futbalisti Argentíny vedú nad Nigériou po prvom polčase 2:1