Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. októbra 2007

Goldie Hawn si užíva úlohu starej mamyDržiteľka Oscara Goldie Hawn si podľa vlastných slov mimoriadne užíva úlohu dvojnásobnej starej mamy. Šesťdesiatjedenročná Hawn má už dvoch vnukov. Triapolročný Ryder Russell sa narodil do ...Zdieľať

BRATISLAVA 1. októbra (WEBNOVINY) - Držiteľka Oscara Goldie Hawn si podľa vlastných slov mimoriadne užíva úlohu dvojnásobnej starej mamy. Šesťdesiatjedenročná Hawn má už dvoch vnukov. Triapolročný Ryder Russell sa narodil do manželstva jej dcéry herečky Kate Hudson s Chrisom Robinsonom a mesačný Walker Brooks Hudson prišiel na svet 23. augusta tohto roka do manželstva Goldienho najstaršieho syna Olivera Hudsona a herečky Erinn Bartlett.

Úloha starej mamy je podľa herečky tou najkrajšou úlohou, akú kedy hrala. "Byť starou mamou je neopísateľný opis. Je vzrušujúce vidieť ďalšieho potomka a je úžasné sledovať ten nádherný vzťah medzi vašimi deťmi a ich deťmi. A navyše je úžasné počúvať svoju prezývku "Gogo" - volá ma tak Ryder," prezradila herečka v rozhovore pre časopis Woman's Day. Hrdá stará mama sa už bola so svojimi vnukmi poprechádzať aj v Hollywoode, aby si Erin mohla trochu oddýchnuť od materinských povinností.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zázračný živý plot
<< predchádzajúci článok
Správy o sobáši Michaela Jacksona nie sú pravdivé