30. augusta 2009

Juvetnus vyhral na pôde AS Rím

V úvodnom nedeľňajšom zápase 2. kola talianskej najvyššej futbalovej súťaže Serie A 2009/2010 zvíťazil Juventus Turín na pôde AS Rím v pomere 3:1. Skóre duelu v 25. min otvorila letná posila "Juve" ...

RÍM 30. augusta (WEBNOVINY) - V úvodnom nedeľňajšom zápase 2. kola talianskej najvyššej futbalovej súťaže Serie A 2009/2010 zvíťazil Juventus Turín na pôde AS Rím v pomere 3:1. Skóre duelu v 25. min otvorila letná posila "Juve" Brazílčan Diego, o 10 minút neskôr vyrovnal na polčasových 1:1 De Rossi. V 68. min však svoj druhý gól v stretnutí vsietil Diego a ako sa ukázalo tento jeho zásah mal prívlastok víťazný. V 90. min sa do listiny strelcov zapísala aj ďalšia letná akvizícia hostí Felipe Melo.

Výsledok úvodného nedeľňajšieho zápasu 2. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A 2009/2010:
AS Rím - Juventus Turín 1:3 (1:1)
Góly: 35. De Rossi - 25. a 68. Diego, 90. Melo, 53 000 divákov