Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Kde všade dokážeme využiť profesionálnu elektrocentrálu?Profesionálna elektrocentrála s dieslovým motorom zvláda dlhodobú prevádzku. Uplatnenie nájde na miestach, kde si výpadok elektriny nemôžu dovoliť.Zdieľať

Elektrocentrály sú súčasťou moderného sveta od čias, kedy sa elektrina stala nenahraditeľnou energiou, ktorá poháňa celý svet. Na trhu existuje viacero druhov elektrocentrál, ktoré sa líšia veľkosťou, pohonom a spôsobom využitia.

Medzi najčastejšie používané druhy elektrocentrál patria benzínové, ktoré sú menšie a ľahšie ako profesionálne dieslové elektrocentrály. Uplatnenie nájdu pri napájaní menších jednofázových spotrebičov - chladnička, osvetlenie, sporák a iné podobné zariadenia. Zvládajú len krátkodobú a menej náročnú prevádzku.

 

Profesionálna dieslová elektrocentrála je naopak schopná dlhodobej prevádzky a zvláda aj niekoľko jednofázových a trojfázových spotrebičov naraz. Charakteristická je robustná konštrukcia a väčšia hmotnosť. Vyrábajú sa v otvorených aj kapotových verziách a ich výkon je od 9,5 kVA až do 3100 kVA.

Sú určené na celodennú prevádzku na stavbách, ako záložné zdroje zdravotníckych zariadení, dátových centier, priemyselných a poľnohospodárskych objektov a ďalších.

 

Profesionálne dieslové elektrocentrály sú finančne náročnejšie pri prevádzke a kúpe. Pokiaľ potrebujete len dočasný, ale spoľahlivý a výkonný zdroj elektriny, ideálnym riešením sú použité stroje z požičovne strojov, kde vám skúsení odborníci poradia s výberom elektrocentrály s optimálnym výkonom presne pre vaše potreby.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Za ľudí podáva trestné oznámenie na Pellegrini za zneužitie právomocí verejného činiteľa
<< predchádzajúci článok
Šofér zrazil tínedžerku na priechode pre chodcov, ďalší skončil s autom na streche

Kde všade dokážeme využiť profesionálnu elektrocentrálu? - diskusné fórum čitateľov