04. júna 2010

Kmeťová s Kohlovou na 200 m priamo do finále

Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou zvíťazili na pretekoch III. kola Svetového pohára v nemeckom Duisburgu vo svojej ...

kmetova Ilustračné foto SITA/Dušan Hein

DUISBURG 4. júna (WEBNOVINY) - Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou zvíťazili na pretekoch III. kola Svetového pohára v nemeckom Duisburgu vo svojej rozjazde K2 na 200 m a postúpili na tejto najkratšej kanoistickej trati priamo do finále. Ivana Kmeťová štartovala aj v K1 žien na 200 m. V rozjazde, z ktorej sa nepostupovalo priamo do finále, obsadila štvrté miesto a bezpečne si postrážila postup do semifinále.

Výsledky rozjázd na 200 m, v ktorých sa štartovali slovenskí reprezentanti:

K1 ženy:
III. rozjazda: 1. Fanny Fischerová (Nem.) 41,939, ... 4. Ivana Kmeťová (SR) 43,387 - postúpila do semifinále

K2 ženy:
II. rozjazda: 1. Ivana Kmeťová, Martin Kohlová (SR) 39,525 - postúpili priamo do finále