Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2016

Kozorožec - ročný horoskop na rok 2016Kozorožec - Horoskopy na rok 2016 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2016 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
«Horoskop na rok 2016  - Kozorožec (22.12.-20.1.)

Práca

Oddeľte nepodstatné veci od zásadných, dôsledné plánovanie vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Začiatkom tohto roka budete cítiť neistotu s vlastným výkonom, ktorý sa bude zdať nad vlastné sily. S trpezlivosťou a vytrvalosťou môžete dokončiť svoje aktivity úspešne, váš zmysel pre povinnosť a zodpovednosť bude mať podporu od nadriadených a získate plné uznanie za svoje úspechy. Dajte si však v októbri pozor na rast vlastného ega, čo by mohlo vyvolávať nevôľu kolegov.
 

Vzťahy

V partnerstve vediete stabilné vzťahy, občas však nezaškodí prehlbovanie vzájomnej dôvery, na ktorej sa rozvíjajú dlhodobé zväzky. Doba je ideálna pre posilnenie vzťahu, snažte sa náležite odpovedať na potreby svojho partnera. Neberte nič ako samozrejmosť, ale skúste prehlbovať zručnosti v porozumení a tolerancii a ďalej pracovať na vašom vzťahu. Milenci sa môžu tešiť na krásne romantické leto a singles na jeseň skvelých flirtov, z ktorých sa môže vyvinúť naozajstná láska.
 

Peniaze

Tento rok máte z finančného hľadiska veľmi dobrý rok, prinesie vám veľa skvelých príležitostí. Január až marec budete mať šťastnú ruku vo svojich obchodných transakciách. Tu je dôležité, aplikovať tieto sily tak, aby sa projekty úspešne premenili v realitu. V júli sa vyhnite podpisovanie zmlúv, v auguste a septembri prinesú vaše snahy pozitívne výsledky.
 

Zdravie

V tomto roku nemusíte prerobiť žiadnu zdravotnú absenciu, pretože vyhliadky sú pre vás výborné. Akurát v januári v niektorých chladných dňoch dbajte na teplé oblečenie, mohlo by dôjsť k pohybovým ťažkostiam. V marci využite liečivú energiu Neptúnu, môže vám stabilizovať zdravie, alebo kto bude mať nejaké problémy v tomto období,  je šanca odhaliť ich korene a dôjsť k úspešnému vyliečeniu. V decembri si dávajte pozor na prechladnutia od nôh.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop»


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Album roka vydal podľa čitateľov Rolling Stone Adam Lambert
<< predchádzajúci článok
Strelec - ročný horoskop na rok 2016

Kozorožec - ročný horoskop na rok 2016 - diskusné fórum čitateľov