Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2016

Strelec - ročný horoskop na rok 2016Strelec - Horoskopy na rok 2016 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2016 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
«Horoskop na rok 2016 - Strelec (23.11.-21.12.)

Práca

Pracujete v prostredí, ktoré vám nie je úplne na mieru, hrozí menšie trenie s kolegami, ale nenechajte sa negatívne ovplyvňovať. Od februára sa to začne vylepšovať, vďaka Jupiteru vaše silné stránky pôjdu do popredia, to zaujme šéfa a kolegov, čo môže priniesť v apríli úspech. Vaša profesionálna činnosť vám prinesie veľké uspokojenie a radosť, a možno zvýšenie platu alebo povýšenie. Ak sa vám nepáči aktuálna práce, bude vám umožnené nájsť inú podľa vlastných predstáv.
 

Vzťahy

Rodinná situácia môže začiatkom januára prejsť zmenami, líši sa rodinná dynamika, ako to bolo pred niekoľkými rokmi. Pre nedostatok komunikácie môžu vznikať konflikty, je dôležité pokúsiť sa vyhnúť nezhodám a zachovať harmóniu v rodine, a má zásadný význam v tomto roku. Predovšetkým, mali by ste sa vžiť do svojho partnera a brať jeho potreby do úvahy. Pozitívne pre vašu lásku je január, máj a obdobie leta.
 

Peniaze

Vaše finančné istoty sú začiatkom roka neotrasiteľné, v zamestnaní všetko funguje, ako má, a podnikanie prináša stále ovocie. Od marca môže pre zamestnaných nastať zvrat k zhoršeniu tohto štatútu z dôvodu zníženej prosperity zamestnávateľa. Nenechajte sa však uniesť k nepredvídateľným prejavom a zachovajte chladnú hlavu, odpor by vás zbytočne vyniesol do nepopulárne pozície. Situácia s peniazmi by sa mala do konca roka sama upraviť, koniec roka sľubuje veľké zárobky.
 

Zdravie

Na začiatku roka treba hýčkať vaše nervy ženšenom a inými prospešnými čajmi, v marci môže byť narušená vaša odolnosť poveternostným vplyvom, správne sa obliekajte. V apríli sa vaša fyzická aktivita dostane do normálu a v máji budete vnútorne aj navonok vyžarovať pozitívnu energiu. V lete ste aktívny a jeseň prináša vnútorný pokoj.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop

»

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kozorožec - ročný horoskop na rok 2016
<< predchádzajúci článok
Škorpión - ročný horoskop na rok 2016

Strelec - ročný horoskop na rok 2016 - diskusné fórum čitateľov