Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. septembra 2009

Kukláči obložili zle parkujúci hamer kvetináčmiKonečne sa niekto odhodlal. Cez chodník zaparkovaný hamer, ktorý dnes ráno museli chodci iba bezmocne obchádzať, obstúpila skupina piatich osôb zamaskovaných pod ružovými kuklami. Bez ...Zdieľať
BRATISLAVA 29. septembra (WN/PR) - Konečne sa niekto odhodlal. Cez chodník zaparkovaný hamer, ktorý dnes ráno museli chodci iba bezmocne obchádzať, obstúpila skupina piatich osôb zamaskovaných pod ružovými kuklami.


Bez slova začali obkladať terénne auto arogantného majiteľa ťažkými kamennými kvetináčmi. Rovnako bez slova po vykonaní svojho zvláštneho činu odišli.

V tom okamihu sa objavil majiteľ, ktorý za hlasných nadávok adresovaných neznámym dopravným fantómom, odtiahol kvetináče, ktoré mu bránili v odchode. Ružoví kukláči len tak tak stihli uniknúť vo svojej dodávke.

Keď sme sa domáhali vysvetlenia, veliteľ ružového komanda, ktorý si hovorí El Comandante, konanie ružového komanda vysvetlil len stručne. „Bojujeme za zodpovednosť na cestách. Aj keď vás určite zle parkujúci vodiči pijú krv, určite to na vlastnú päsť neskúšajte.“

Viac informácií o aktivitách komanda sa dozviete na stránke www.ruzovikuklaci.sk.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Čaplovič odmietol poslancov informovať o emisiách
<< predchádzajúci článok
Sudkyňa Dubovcová môže od dnešného rána opäť pojednávať