Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. októbra 2011

Kurt Russell rokuje o účinkovaní v Tarantinovom filmeNamiesto Kevina Costnera si v pripravovanom filme Django Unchained režiséra Quentina Tarantina možno zahrá Kurt Russell. Šesťdesiatročný herec by mal stvárniť postavu trénera otrokov ...Zdieľať
kurt russel BRATISLAVA 3. októbra (WEBNOVINY) - Namiesto Kevina Costnera si v pripravovanom filme Django Unchained režiséra Quentina Tarantina možno zahrá Kurt Russell.


Šesťdesiatročný herec by mal stvárniť postavu trénera otrokov Acea Woodyho, ktorú Costner musel odmietnuť pre nabitý program. Russell si už v minulosti zahral v Tarantinovej snímke, konkrétne v akčnom krimi Grindhouse: Auto zabijak (2007).

Film Django Unchained má byť poctou špagety westernu Sergia Corbucciho z roku 1966 s názvom Django, v ktorom sa gangster ocitne uprostred sporu medzi Ku Klux Klanom a mexickými banditami, ako aj filmu Sukiyaki Western Django (2007) režiséra Takashiho Miikeho. V snímke si zahrajú Leonardo DiCaprio, Jamie Foxx, Dennis Christopher, Samuel L. Jackson či Christoph Waltz.

Posledný menovaný sa koncom septembra zranil pri trénovaní jazdy na koni a v súčasnosti si lieči vykĺbené bedro. Film Django Unchained bude mať premiéru 25. decembra 2012. V českých kinách ho uvedú 10. januára 2013. Informáciu zverejnila webová stránka NME.com.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hotel Kyjev bude hostiť párty v štýle 80. rokov
<< predchádzajúci článok
Video: Slávny Cirque du Soleil vzdal poctu Michaelovi Jacksonovi