Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    F1

17. mája 2020

Leclerc našiel počas pandémie záľubu v počítačových hrách, priateľku nechal čakať za dveramiPilot tímu F1 Ferrari Charles Leclerc v čase koronakrízy našiel zaľúbu v počítačom simulovaných pretekoch pretekárskych automobilov. Jeho oddanosť počítačovým hrám ...Zdieľať
emirates_f1_gp_auto_racing_46672 8a3034ce5eae4db28c9af686d194dc47 676x451 17.5.2020  - Pilot tímu F1 Ferrari Charles Leclerc v čase koronakrízy našiel zaľúbu v počítačom simulovaných pretekoch pretekárskych automobilov. Jeho oddanosť počítačovým hrám je však taká veľká, že začína spôsobovať problémy jeho najbližším.


Na Leclercovu autovášeň vo virtuálnej podobe v sobotu doplatila jeho priateľka Charlotte, ktorú nechal stáť pred dverami svojho bytu 25 minút, zatiaľ čo on sa plne koncentroval na počítačové preteky.

"Mal som zapnuté slúchadlá a veľmi som sa sústredil na svoje preteky. Preto som nepočul mobilný telefón," ospravedlňoval sa 22-ročný Monačan prostredníctvom twitteru. To, že hovorí pravdu, si mohli jeho fanúšikovia odsledovať na streamovacej platforme twitch.com.

Práve tá zachránila jeho partnerku, ktorá si operatívne kúpila prístup na Twitch a nechala mu počas pretekov tvrdý odkaz, že čaká na neho za dverami jeho bytu. V konečnom dôsledku si však za problém mohla sama, lebo podľa Leclerca si zabudla vziať kľúče.

Na platforme Twitch sú počas pandémie koronavírusu aktívni viacerí piloti zo sveta formuly 1 vrátane mladého Brita Landa Norrisa z McLarenu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Leclerc našiel počas pandémie záľubu v počítačových hrách, priateľku nechal čakať za dverami © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lekár basketbalistov CSKA Moskva podľahol ochoreniu COVID-19, mal 44 rokov
<< predchádzajúci článok
Ak sa veľké európske súťaže nedohrajú, kluby prídu o viac než šesť miliárd libier

Leclerc našiel počas pandémie záľubu v počítačových hrách, priateľku nechal čakať za dverami - diskusné fórum čitateľov