Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. februára 2007

Libanonský podnikateľ Tarek B. sa pokúsil spáchať samovražduPodnikateľ libanonského pôvodu Tarek B., ktorý je na Slovensku obžalovaný z podvodu a v Čechách je podozrivý z podvodu a zo spoluúčasti na únose a zmiznutí otca Radovana Krejčířa, sa ...Zdieľať

BRATISLAVA 15. februára (WEBNOVINY) - Podnikateľ libanonského pôvodu Tarek B., ktorý je na Slovensku obžalovaný z podvodu a v Čechách je podozrivý z podvodu a zo spoluúčasti na únose a zmiznutí otca Radovana Krejčířa, sa pokúsil vo väzení spáchať samovraždu. Píše o tom dnešné vydanie českého denníka Právo. Český denník píše, že Tarek B. sa pokúsil o samovraždu tabletkami. Prišlo sa však na to včas a minulý týždeň ho preto previezli do nemocnice v Trenčíne.

Tento týždeň v pondelok bolo v Bratislave s týmto libanonským podnikateľom pojednávanie. Samosudkyňa ho prerušila pre podozrenie, že obžalovaný podpísal vyrozumenie o termíne konania pod vplyvom liekov. Deň, keď som mal podpísať vyrozumenie o termíne konania, som mal veľký problém, bol som pod silnými liekmi, povedal v pondelok samosudkyni Tarek B. Ďalšie pojednávanie by malo byť 21. februára.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo školstva SR časom spoplatní i denné štúdium na VŠ
<< predchádzajúci článok
Maďari súhlasili so stíhaním Branislava A.

Libanonský podnikateľ Tarek B. sa pokúsil spáchať samovraždu - diskusné fórum čitateľov