01. októbra 2011

Ľubomír Višňovský prihral na gól, Ducks však prehrali

Obranca Anaheimu Ľubomír Višňovský v 31. minúte piatkového prípravného stretnutia zámorskej hokejovej NHL proti Los Angeles Kings prihral fínskemu kanonierovi Teemuovi Selännemu v presilovke na ...

lubomir visnovsky NEW YORK 1. októbra (WEBNOVINY) - Obranca Anaheimu Ľubomír Višňovský v 31. minúte piatkového prípravného stretnutia zámorskej hokejovej NHL proti Los Angeles Kings prihral fínskemu kanonierovi Teemuovi Selännemu v presilovke na vyrovnávajúci gól, "káčeri" však v záverečnej tretine ešte dvakrát inkasovali a prehrali 1:3.

Ani ďalší slovenský bek Andrej Sekera sa v drese Buffala netešil z víťazstva, jeho tím podľahol vo Washingtone 3:4 po samostatných nájazdoch.

Dvadsaťpäťročný bojnický rodák odohral 18 minút a na konto mu pribudol dvojminútový trest i jeden mínusový bod. Útočník Chicaga Marián Hossa si v súboji proti Pittsburghu za necelých 18 minút strávených na ľade pripísal tiež jednu mínusku, okrem nej aj tri neúspešné strely na hosťujúceho brankára Brenta Johnsona. "Pens" aj jeho zásluhou (35 úspešných zásahov) vyhrali 4:2.