Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

20. októbra 2012

MasterChef: Skončila dvojica Octavia a Pavel


Tagy: MasterChef

V rozhodujúcej eliminácii sa stretla štvorica Octavia, Honza, Zuzana a Pavel. Napriek perfektne pripravenému dezertu Pavel odstúpil, Octavii sa stal osudný koláč, ktorý piekla o čosi dlhšie.Zdieľať
Pavel Duda Z kulinárskej šou MasterChef po týždni príprav zdravej stravy odchádza cudzinka z Juhoafrickej republiky Octavia McKenzie a mladý invalidný dôchodca Pavel Duda. K Pavelovi sa po tímovej výzve, v ktorej mali pripraviť hostinu pre 50 ľudí, pridali členovia porazeného červeného tímu Octavia, Honza a Zuzana.


V rozhodujúcej eliminácii mali následne pripraviť cheescake, avšak s použitím kozieho syra a jogurtu. „Stále nie som vyliečený, ale som so sebou spokojný. Hádzal som tam všetko, nepremýšľal som nad tým,“ opísal Pavel prípravu záverečného pokrmu. „Prial by som si, aby Honza odišiel, lebo to, čo vytvára vo vile v súťaži, je iba negatívna atmosféra a privítal by som jeho odchod,“ vyslovil želanie Petr.

„Musím povedať, že opäť nevieme, čo s vami budeme robiť. Sme prekvapení, ako ste sa všetci snažili, všetky cheescaky boli dobré,“ začal s vyhodnotením Jiří Štift. „Zuzana, keď som videl koláč, ktorý si priniesla, tak by som si ho zobral a dal do výkladu a začal predávať. Tvoj koláč by som si dal s radosťou znova, ty v súťaži určite zostávaš,“ pokračoval český porotca.

 
Pozitívne slová smerovali aj na Pavla, ten však všetkých prekvapil rozhodnutím súťaž opustiť. „Zdravie mám len jedno a viem, kde sú v živote hranice. Viem, že som sklamal kamarátov a rodinu, keď som hovoril, že pôjdem ďalej, ale ja som už v živote raz nad sebou vyhral a dám šancu ostatným,“ povedal prekvapivo Pavel. Jeho rezignácia však nič nezmenila na tom, že niekto za najhoršie upečený cheescake musel zo súťaže odísť. „Octavia, ty už nemôžeš byť MasterChef,“ povedal na záver Jiří Štift. Octaviin koláč bol na porovnanie s ostatnými suchší a to sa jej stalo v kulinárskej šou osudným. V súťaži ostáva ešte jedenásť amatérskych kuchárov.

Tagy: MasterChef
   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 MasterChef: Z kuchyne MasterChefa odchádza Patrik Janka (13. 10. 2012)
 MasterChef: Ázijská kuchyňa vylúčila Petru Liškovú (30. 9. 2012)
 MasterChef: Kvôli sladkej praženici končí Matteo Montagni (16. 9. 2012)
 MasterChef: Z Veľkého sita vzišla dvadsiatka finalistov (8. 9. 2012)nasledujúci článok >>
Spermie celebrít na predaj nebudú, firma si z médií vystrelila
<< predchádzajúci článok
Madonna opäť šokovala, replikou zbrane pripomenula masaker

MasterChef: Skončila dvojica Octavia a Pavel - diskusné fórum čitateľov