Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

13. októbra 2012

MasterChef: Z kuchyne MasterChefa odchádza Patrik JankaV rozhodujúcej eliminácii si sily v kuchyni zmerali najväčší favoriti šou, preto amatérsky kuchár vypadol aj napriek perfektne pripraveného pokrmu.Zdieľať
Patrik Janko Česká a slovenská kuchyňa bola v MasterChef poslednou pre Patrika Janka.


V rozhodujúcej eliminácii sa stretol s najlepšími kuchármi kulinárskej šou Adrianou a Petrom. „Budeme od vás chcieť, aby ste tradičné svetové jedlo pretvorili na tradičnú slovenskú alebo českú variantu tohto jedla,“ znelo zadanie od porotcov.

Patrik, ktorý kvôli MasterChef prišiel o prácu, svoje vylúčenie tušil už od začiatku. „Myslím si, že končím. Celý čas som len premýšľal o tom, ako to mám poskladať,“ povedal Patrik ostatným súperom po skončení prípravy pokrmu v eliminácii. „Krajšie upiecť sa to ani nedalo,“ povedal porotca Martin Korbelič aj napriek Patrikovmu očakávaniu.

„Boli sme z toho naozaj rozčarovaní, že sa traja dobrí kuchári dostali do eliminácie. Všetci traja sme si naozaj pochutnali, a preto je nám veľmi ťažké povedať, kto navaril horšie, ale môže si pokojne povedať, že dnes urobil maximum a tí dvaja boli jednoducho lepší,“ povedal porotca Jiří Štift.

Spálená bravčová panenka na povrchu bola v Patrikovom vypadnutí rozhodujúca. „Bolo mi cťou tu byť, aj keď viem, že sú tu aj horší kuchári odo mňa,“ lúčil sa Patrik so svojim účinkovaním v kuchárskej šou. „Ak sa bude dať, tak budúci rok som naspäť. Sú tam stále ľudia, ktorí nepoznajú svetovú kuchyňu, ale ja som to šťastie nemal,“ povedal na záver Patrik.

O víťazstvo 50-tisíc eur a vydanie vlastnej kuchárskej knihy stále súťaži trinásť amatérskych kuchárov

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 MasterChef: Ázijská kuchyňa vylúčila Petru Liškovú (30. 9. 2012)
 MasterChef: Kvôli sladkej praženici končí Matteo Montagni (16. 9. 2012)
 MasterChef: Z Veľkého sita vzišla dvadsiatka finalistov (8. 9. 2012)nasledujúci článok >>
Peter "Šarkan" Novák z kapely Žena z lesoparku je otcom
<< predchádzajúci článok
Svet prišiel o znamenitého animátora Břetislava Pojara

MasterChef: Z kuchyne MasterChefa odchádza Patrik Janka - diskusné fórum čitateľov