28. septembra 2013

Messi po góle v Almerii nedohral, má zranené pravé stehno

Argentínsky futbalista Lionel Messi

Almeria 28. septembra (TASR) - V sobotňajšom zápase 7. kola španielskej futbalovej Primera division medzi Almeriou a FC Barcelona musel už v 29. minúte za stavu 0:1 pre zranenie opustiť ihrisko strelec gólu Lionel Messi, ktorého nahradil Xavi.

Argentínčan predtým otvoril skóre v 21. minúte, ale o osem minút neskôr sa po dlhom šprinte pri napádaní súperovho brankára zranil a požiadal o vystriedanie. "Messi má svalové zranenie na pravom stehne," informoval oficiálny účet Barcelony na Twitteri s tým, že viac ukážu podrobnejšie vyšetrenia v nedeľu.

Messi už v tejto sezóne vynechal pre problémy s ľavým stehenným svalom zápas 2. ligového kola. Barcelona hrá v utorok v Lige majstrov na pôde Celticu Glasgow.

Neapol zdolal Janov 2:0, Kucka odohral celý zápas, Hamšík na lavičke