Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. novembra 2006

Mikuláš Č. bude svedčiť v prípade vraždy svojho svedkaÚdajný boss banskobystrického podsvetia Mikuláš Č. zvaný Miki bude vypovedať ako svedok na novom hlavnom pojednávaní s Branislavom A., obžalovaným z vraždy Mariána Karcela. Nový proces sa ...Zdieľať

BANSKÁ BYSTRICA 1. novembra (WEBNOVINY) - Údajný boss banskobystrického podsvetia Mikuláš Č. zvaný Miki bude vypovedať ako svedok na novom hlavnom pojednávaní s Branislavom A., obžalovaným z vraždy Mariána Karcela. Nový proces sa na Krajskom súde v Banskej Bystrici uskutoční 2. a 3. novembra na základe rozhodnutia Najvyššieho súdu, ktorý akceptoval nové dôkazy prokurátora v tejto veci.

Karcel bol jeden z hlavných svedkov v procese s Mikulášom Č. a nájomný vrah ho zastrelil v roku 2000. Prokuratúra Branislava A. stíha za to, že mal vraha doviezť pred dom Karcela do Kinceľovej pri Banskej Bystrici. Dva senáty Krajského súdu v Banskej Bystrici však opakovane Branislava A. pre nedostatok dôkazov spod obžaloby oslobodili. Neskôr ho Najvyšší súd prepustil z väzby. V súčasnosti je vo väzbe a okrem iného je stíhaný za vraždu manželky a dieťaťa policajta z južného Slovenska.

Okrem Mikiho by mali teraz vypovedať i jeho bývalý obhajca Daniel M., švagor Jozef M. a ďalší dvaja bývalí blízki ľudia Mikuláša Č.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sony dostane stimuly maximálne do výšky 15 % investície
<< predchádzajúci článok
Bridgestone s rastom tržieb za tretí kvartál o 11,1 %

Mikuláš Č. bude svedčiť v prípade vraždy svojho svedka - diskusné fórum čitateľov