Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

17. augusta 2019

Miley Cyrus zverejnila prvý singel po rozchode s manželom, v texte je viacero odkazov na koniec ich vzťahu


Tagy: videoklip

Americká speváčka Miley Cyrus zverejnila prvý singel po rozchode so svojím manželom Liamom Hemsworthom. Video ku Slide Away sprístupnila na službách YouTube a Instagram. V texte je viacero odkazov na ...Zdieľať
miley cyrus 676x450 17.8.2019 (Webnoviny.sk) - Americká speváčka Miley Cyrus zverejnila prvý singel po rozchode so svojím manželom Liamom Hemsworthom. Video ku Slide Away sprístupnila na službách YouTube a Instagram.


V texte je viacero odkazov na koniec ich vzťahu. "Jedného dňa som sa zobudila a všetko sa zmenilo na prach," spieva napríklad v jednej časti piesne.

Pár sa spoznal v roku 2009 a svadba sa konala v decembri 2018. Minulú sobotu manželia potvrdili, že sa rozišli.

Miley Cyrus


... vlastným menom Destiny Hope Cyrus, sa preslávila účinkovaním v seriáli Hannah Montana (2006 - 2011). Okrem toho sa objavila v snímkach Hannah Montana - Film (2009), Sex v meste 2 (2010) či LOL (2012) a prepožičala tiež hlas jednej z postáv v animovanom filme Blesk (2008).

Na konte má zatiaľ šesť štúdioviek - Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008), Can't Be Tamed (2010), Bangerz (2013), vďaka ktorej získala nomináciu na cenu Grammy, Miley Cyrus And Her Dead Petz (2015) a Younger Now (2017).


Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.
Zdroj: Webnoviny.sk - Miley Cyrus zverejnila prvý singel po rozchode s manželom, v texte je viacero odkazov na koniec ich vzťahu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: videoklip
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
UNIKÁTNE FOTO: Obrázky z leta, ako si užívali naši rekreanti?
<< predchádzajúci článok
Priestory novozámockej historickej jazdiarne sa premenili na ateliér

Miley Cyrus zverejnila prvý singel po rozchode s manželom, v texte je viacero odkazov na koniec ich vzťahu - diskusné fórum čitateľov