03. júna 2006

Moravcová v Záhrebe dvakrát druhá

Slovenská plavecká jednotka Martina Moravcová obsadila na pretekoch Zlatý medveď v Záhrebe dvakrát druhú priečku. Na motýľkarskej stovke dosiahla v miestnom päťdesiatmetrovom bazéne čas 59,48 s a na ...

ZÁHREB 3. júna (WN/SITA) - Slovenská plavecká jednotka Martina Moravcová obsadila na pretekoch Zlatý medveď v Záhrebe dvakrát druhú priečku. Na motýľkarskej stovke dosiahla v miestnom päťdesiatmetrovom bazéne čas 59,48 s a na víťaznú Američanku Natalie Coughlinovú (59,12 s) stratila 36 stotín sekundy. Tretia skončila Nemka Antje Buschschulteová (1:00,73 min). Na krauliarskej päťdesiatke skončila Martina Moravcová časom 26,17 s za švédskou špecialistkou Therese Alshammarovou (25,27 s). Štvrtá priečka patrila ďalšej Slovenke nádejnej Kataríne Millyovej s výkonom 26,88 s.

Výsledky:
50 m v. sp.: 1. Therese Alshammarová (Švéd.) 25,27, 2. Martina Moravcová (SR) 26,17, 3. Miroslava Najdanovská (Chorv.) 26,54, 4. Katarína Millyová (SR) 26,88

100 m mot.: 1. Natalie Coughlinová (USA) 59,12, 2. Martina Moravcová (SR) 59,48, 3. Antje Buschschulteová (Nem.) 1:00,73

FOTO : SITA/AP