Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. októbra 2009

Muž, ktorý postrelil manželku a potom seba, zomrelPäťdesiatpäťročný muž, ktorý pred troma týždňami vystrelil na svoju manželku a potom namieril zbraň proti sebe, v utorok večer zomrel. Podľa primára neurochirurgickej kliniky v žilinskej ...Zdieľať
BRATISLAVA/ŽILINA 7. októbra (WEBNOVINY) - Päťdesiatpäťročný muž, ktorý pred troma týždňami vystrelil na svoju manželku a potom namieril zbraň proti sebe, v utorok večer zomrel. Podľa primára neurochirurgickej kliniky v žilinskej nemocnici Ivana Mačugu bolo dôvodom devastačné poranenie mozgu. Menšiu šancu na prežitie mala pritom podľa lekárov jeho 31-ročná manželka Daniela. Ako odznelo v dnešnom spravodajstve Televízie Joj, matka dvoch malých detí sa akoby zázrakom uzdravuje. "Začína reagovať a odpovedať pokývaním hlavy," povedal Mačuga. Predpokladá, že o niekoľko dní bude už schopná aj verbálnej odpovede. Lekári pripúšťajú, že sa z ťažkých zranení môže úplne dostať.


Dramatická udalosť sa odohrala za bieleho dňa na žilinskom sídlisku Hliny. Muž po hádke pred panelákom zrazu vytiahol pištoľ, dvakrát vystrelil na Danielu a raz na seba. Osemročný Filipko a päťročná Natálka, Danieline malé deti z predošlého vzťahu, stáli pri streľbe hneď vedľa. "Nevedia pochopiť, prečo to Braňo urobil, prečo nenechal mamu ani povedať, že ešte mu dá šancu," uviedla Danielina matka, ktorá sa o deti stará.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Macedónske úrady zhabali 27 kg heroínu pre EÚ a Kosovo
<< predchádzajúci článok
Pre korupčný škandál v Poľsku odstúpili ďalší dvaja ministri

Muž, ktorý postrelil manželku a potom seba, zomrel - diskusné fórum čitateľov