Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. februára 2024

Muž sa vyhrážal druhému, že ho zabije. Ku krku mu priložil nôž a opakovane ho udieral do hlavyObvineniu z trestného činu nebezpečné vyhrážanie čelí 55-ročný muž z obce v okrese Levoča. Podľa prešovskej krajskej policajnej hovorkyne Jany Ligdayovej ešte v utorok popoludní v kuchyni rodinného domu ...Zdieľať
noz utocnik 676x451 22.2.2024 (SITA.sk) - Obvineniu z trestného činu nebezpečné vyhrážanie čelí 55-ročný muž z obce v okrese Levoča. Podľa prešovskej krajskej policajnej hovorkyne Jany Ligdayovej ešte v utorok popoludní v kuchyni rodinného domu fyzicky napadol druhého muža. Chytil ho za vlasy, ku krku mu priložil nôž a potom ho opakovane udieral do hlavy. Popri tom sa mu vyhrážal zabitím.


Napadnutý muž zo strachu o svoj život a zdravie privolal políciu. Policajná hliadka po príchode na miesto agresívneho muža zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia.


Zdroj: SITA.sk - Muž sa vyhrážal druhému, že ho zabije. Ku krku mu priložil nôž a opakovane ho udieral do hlavy © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vodič zrazil chodca priamo na priechode pre chodcov, ten na mieste utrpel ťažké zranenia (foto)
<< predchádzajúci článok
Stará kauza vraždy dôchodcov vo Vinosadoch sa prejednáva odznovu, obžalovaný vinu odmieta