Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. januára 2020

Na Horehroní sa objavili falošné 20-eurovky, išlo o falzifikáty označené 5. stupňom (foto)V Brezne sa v obehu vyskytli falošné 20-eurovky, polícia má už v rukách podozrivých. Ako informovala banskobystrická krajská polícia, podľa doterajších zistení s týmito falzifikátmi platilo viacero osôb, ...Zdieľať
falosne peniaze 676x451 14.1.2020 (Webnoviny.sk) - V Brezne sa v obehu vyskytli falošné 20-eurovky, polícia má už v rukách podozrivých. Ako informovala banskobystrická krajská polícia, podľa doterajších zistení s týmito falzifikátmi platilo viacero osôb, a to hlavne v Brezne.


Z výsledkov expertízy v Národnej banke Slovenska vyplýva, že ide o falzifikát označený 5. stupňom, čo znamená, že je ľahko zameniteľný s pravými bankovkami.

Polícia na prípade ďalej pracuje a zisťujeme viac podrobností. Kriminalisti už majú okruh podozrivých osôb, s ktorými v súčasnosti vykonávajú procesné úkony.


Zdroj: Webnoviny.sk - Na Horehroní sa objavili falošné 20-eurovky, išlo o falzifikáty označené 5. stupňom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najlepšou poistkou demokracie sú silné mestá a obce, vyhlásila prezidentka Čaputová
<< predchádzajúci článok
Zotavovanie Boeingu potrvá, Moody’s reviduje jej ratingovú známku s možnosťou zníženia

Na Horehroní sa objavili falošné 20-eurovky, išlo o falzifikáty označené 5. stupňom (foto) - diskusné fórum čitateľov