Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. augusta 2006

Na Kuchajde oslávia Deň ústavy hudbou a gulášomVystúpenie hudobných skupín, guľáš zadarmo a posedenie pri vatre v areáli jazera Kuchajda pripravila bratislavská mestská časť Nové Mesto pre občanov pri príležitosti Dňa Ústavy SR. Ako ...Zdieľať

BRATISLAVA 22. augusta (WEBNOVINY) - Vystúpenie hudobných skupín, guľáš zadarmo a posedenie pri vatre v areáli jazera Kuchajda pripravila bratislavská mestská časť Nové Mesto pre občanov pri príležitosti Dňa Ústavy SR. Ako agentúru SITA ďalej informovala tlačová tajomníčka novomestského starostu Valéria Reháčková, oslavy Dňa ústavy a 62. výročia Slovenského národného povstania sa začnú v sobotu o 14:00. Vystúpia tu ľudové skupiny Trnavan a Hudci, návštevníkom zahrajú aj skupiny Country band Korzo, Skan a Tuky band. Deti si budú môcť zaskákať na nafukovacej trampolíne, oslavy sa skončia ohňostrojom.

Ešte v piatok v rámci Dňa Ústavy SR slávnostne odovzdajú cenu Nového Mesta osobnostiam, ktoré prispievajú k rozvoju mestskej časti. Odovzdávanie bude na zasadnutí miestneho zastupiteľstva v Stredisku kultúry na Vajnorskej ulici o 9:30.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
BELOUSOVOVÁ:Fotky s transparentmi, že Slota musí zomrieť, ju šokovali
<< predchádzajúci článok
Poľnoslužby Bebrava za polrok so ziskom 19,4 mil. Sk

Na Kuchajde oslávia Deň ústavy hudbou a gulášom - diskusné fórum čitateľov