Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

17. marca 2019

Na turnaji Grand Slamu v Jekaterinburgu slovenksí džudisti bez úspechuNa turnaji najvyššej kategórie Grand Slamu sa štvorici slovenských džudistov v ruskom Jekaterinburgu nedarilo. Dovedna vybojovali len jeden víťazný zápas vďaka ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/Martin Baumann
Jekaterinburg 17. marca (TASR) - Na turnaji najvyššej kategórie Grand Slamu sa štvorici slovenských džudistov v ruskom Jekaterinburgu nedarilo. Dovedna vybojovali len jeden víťazný zápas vďaka Matejovi Poliakovi v hmotnosti do 66 kg.


Matej Poliak si v 1. kole poradil na waza-ari s Arturom Teom, v druhom však prehral s Brazílčanom Danielom Cargninom po troch napomínaniach na hansoku-make a vypadol.

V hmotnosti do 90 kg Milan Randl podľahol v predĺžení Rusovi Ivanovi Vorobevovi na ippon, no vydržal s ním na tatami rovnocenne zápasiť až 5:17 min. V rovnakej kategórii prehral na ippon Peter Žilka s Turkom Mikailom Ozerlerom 20 sekúnd pred uplynutím normálneho času.

Ani jeden zápas taktiež nevyhral Filip Štancel v -81, v 1. kole ho zastavil pred dvoma rokmi bronzový na ME Chorvát Dominik Druzeta na ippon po 2:50 min.Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bojovník MMA Kozma vybodoval Krištofiča a obhájil titul
<< predchádzajúci článok
Boxer Spence obhájil titul majstra sveta vo welterovej váhe

Na turnaji Grand Slamu v Jekaterinburgu slovenksí džudisti bez úspechu - diskusné fórum čitateľov