19. januára 2010

Na úvod remíza majstrov sveta Francúzov s Maďarmi

Jádzanári Francúzska v súboji D-skupiny len remizovali s Maďarskom 29:29, pričom päť minút pred koncom ešte prehrávali o štyri góly (25:29). V rovnakej skupine ...

Bez názvuFoto: SITA

VIEDEŇ 19. januára (WEBNOVINY) - Jádzanári Francúzska v súboji D-skupiny len remizovali s Maďarskom 29:29, pričom päť minút pred koncom ešte prehrávali o štyri góly (25:29). V rovnakej skupine českí zverenci slovenského trénera Martin Liptáka hladko podľahli Španielsku (25:37). Nečakané výsledky sa zrodili aj v C-skupine, kde Nemci nestačili na Poľsko (25:27) a Švédi prehrali so Slovinskom (25:26). V B-skupine zvíťazili úradujúci majstri Európy Dáni nad domácim Rakúskom (33:29). V súboji Island - Srbsko si súperi body podelili po remíze 29:29. Úlohu favorita potvrdili v A-skupine Rusi víťazstvom nad Ukrajinou (37:33) a Chorváti triumfom nad Nórskom 25:23. Šampionát pokračuje ďalšími stretnutiami v stredu.