Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. mája 2020

NAKA zasahuje na viacerých miestach Slovenska, dôvodom je medzinárodná akcia (video)Národná kriminálna agentúra zasahuje na viacerých miestach Slovenska v súvislosti s daňovými podvodmi organizovanej skupiny. Polica zasahuje súčasne aj v Čechách a v Nemecku. Práve nemecká strana požiadala ...Zdieľať
dsc_3126 676x488 26.5.2020  - Národná kriminálna agentúra zasahuje na viacerých miestach Slovenska v súvislosti s daňovými podvodmi organizovanej skupiny. Polica zasahuje súčasne aj v Čechách a v Nemecku. Práve nemecká strana požiadala cestou Európskeho vyšetrovacieho príkazu Slovenskú republiku o spoluprácu.


Ako informovala polícia na sociálnej sieti, aktuálne vedie konanie pre daňové podvody podľa nemeckého daňového zákona v obzvlášť závažnom prípade organizovanej skupiny.

Na území Slovenska vyše sto policajtov vykonáva takmer dve desiatky domových prehliadok vrátane nebytových priestorov. Hľadajú listinné dôkazy, elektronické dáta a komunikačnú techniku. Viac informácií polícia v týchto chvíľach poskytnúť nemôže.
 
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - NAKA zasahuje na viacerých miestach Slovenska, dôvodom je medzinárodná akcia (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lupiči vtrhli v noci do domu a prepadli 91-ročnú starenku, odniesli si kabelku s peniazmi
<< predchádzajúci článok
Odborníci z Airbusu začali vyšetrovať haváriu lietadla, ktoré sa zrútilo v obytnej časti mesta

NAKA zasahuje na viacerých miestach Slovenska, dôvodom je medzinárodná akcia (video) - diskusné fórum čitateľov